مقالات

نمایندگی بوتان کرج

بوتان کرج
نمایدگی بوتان در کرج

نمایندگی بوتان کرج در تاسیسات دره شیری به عنوان نمایندگی بوتان کرج فروش محصولات گرمایشی بوتان در استان البرز را بر عهده دارد  شما شهروندان برای خرید از نمایندگی بوتان در کرج می توانید از طریق ارتباط با مشاوران تاسیسات دره شیری بهترین اتخاب تجهیزات بوتان در کرج را داشته باشید

تاسیسات دره شیری

همچنین فروشگاه تاسیسات دره شیری در کرج موارد زیر را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

فروش آبگرمکن بوتان در کرج

فروش پکیج بوتان سری بیتا در کرج

فروش پکیج پارما در کرج

فروش پکیج پرلاپرو در کرج

فروش انواع وسایل پکیجی در کرج

 

نمایندگی بوتان کرج

در ادامه شما را با افتخارات شرکت بوتان و تاریخچه این شرکت آشنا می کنیم

۱۳۳۲

شصت و هفت سال پیش، وقتی جرقه های نخستین بوتان شکل گرفت، شعله افکار ما را آرزویی عمیق بَر می‌افروخت.

تامین آسایش خانواده‌های ایرانی.

بر این اساس، برای نخستین بار در تاریخ ایران، با تولید و ارائه سیلندرگاز،  بخاری گازی و گرمایش خانواده ها را متحول کردیم. تحولی که دردسرهای استفاده از هیزم و زغال را برای همیشه از خانه‌ها دور ساخت.

۱۳۶۰

تنها پس از گذشت چند دهه از آغاز فعالیت هایمان، با تکیه بر تعهد همیشگی خود به کیفیت، نوآوری و ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی گازسوز و سیلندرهای گاز مایع کشور را از آن خود ساختیم. و در سال ۱۳۶۷، نخستین آبگرمکن دیواری گازی ایران را روانه بازار کشور نمودیم. چندی بعد، سِیر نوآروی های ما نیز متناسب با رشد نیازهای مشتریان تغییر یافت و به عنوان نخستین تولید کننده ایرانی، اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال ۱۳۷۲ تولید نمودیم. محصولی که با گذشت اندک زمانی به محصول محبوب خانواده های ایرانی برای تامین آبِ گرم و گرمایش خانه ها بدل گشت.

 

۱۳۹۳

همچنان به سرمایه گذاری در خصوص تولید و استفاده از فن آوری های نوین و راهبری بازار و شبکه خدمات مشتریان خود، ادامه می دهیم.

رعایت سختگیرانه استانداردهای ملی و بین المللی ما را قادر ساخت که ضمن توسعه بازار داخلی محصولاتمان، به صادرکننده برتر آبگرمکن دیواری به اروپا نیز تبدیل گردیم. هم از این رو است گویی که مشتریانمان، لقب “انتخابی مطمئن” را برای بوتان برگزیده اند.

 
 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *